Pages in topic:   [1 2] >
ProZ Platīna biedru kampaņa ir sākusies
Thread poster: Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Nov 17, 2005

Izdevīgāki noteikumi un vēl un vēl:

http://www.proz.com/topic/39120

Uldis


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Cik ilgi.... Nov 29, 2005

Nikā nisaprotu..... Pirmajā lapā termiņš ir 15. decembris, bet ieejot iekšā akcijas linkā - 30. novembris. Kā tad īsti ir? Cik ilgi tā akcija darbojas???

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Noteikti 15. decembris Nov 29, 2005

Es neatradu linku uz 30. decembri, bet droshi zinu, ka akcija nebeidzas riit.

Uldis

Kristine Lielause wrote:

Nikā nisaprotu..... Pirmajā lapā termiņš ir 15. decembris, bet ieejot iekšā akcijas linkā - 30. novembris. Kā tad īsti ir? Cik ilgi tā akcija darbojas???


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
:o)) Nov 29, 2005

Bija, bija 30. novembris... Vēl vakar bija, bet tagad ir nomainīc uz 15. decembri.)) Tad jau ceru, ka paspēšu

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Man bija taisnība!! Nov 29, 2005

Te vēl viena būtne tāda pati kā es par to vaimanā:
http://www.proz.com/topic/39513


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Par maksāšanu Nov 29, 2005

Vai maksāt var tikai dolāros vai arī eiro? Un ko darīt, ja man nav dolāru konts, bet ir eiro?

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Atbilde Nov 29, 2005

uzjautaaju zinoshaakajam ProZ paarstaavim Eiropaa un sanjeemu shaadu atbildi:

"payment by euro bank transfer is one of the options available. I'm not certain, however, whether that also applies to members outside the euro zone (who would normally be required to pay in USD). If the option isn't shown, the member should submit a Support Request (Billing/Payments) and ask how to proceed."

Uldis

PS. Cik zinu, shai gadiijumaa cena ir viena un taa pati gan EUR, g
... See more
uzjautaaju zinoshaakajam ProZ paarstaavim Eiropaa un sanjeemu shaadu atbildi:

"payment by euro bank transfer is one of the options available. I'm not certain, however, whether that also applies to members outside the euro zone (who would normally be required to pay in USD). If the option isn't shown, the member should submit a Support Request (Billing/Payments) and ask how to proceed."

Uldis

PS. Cik zinu, shai gadiijumaa cena ir viena un taa pati gan EUR, gan USD (100 naudinjas), izmaksu starpiiba shajaa gadiijumaa buus Jums buus paaris lati, taa EUR/USD kursu starpiiba vairs nav tik graujosha. Savukaart Henrija reklameetais "no transfer fee", manupraat, jaasaprot vienkaarshi kaa "Theirs", nevis "Ours" iekjekseeshana maksaajuma uzdevumaa uz jautaajumu, kursh tad maksaas par paarskaitiijumu (nedomaaju, ka buutu pat Henrija speekos pierunaat visas pasaules bankas nenjemt komisiju par paarskaitiijumu konkreetaas ProZ akcijas ietvaros.

PPS. Tieshaam iesaku visiem sho iespeeju izmantot, sava ekonomija tur noteikti ir. Pats izmantoju iespeeju Krakovaa par apaljiem 100 bakshiem skaidraa pagarinaat savu Platiina daliibu veel uz gadu (esoshaa gan beigsies tikai naakamgad apriilii, bet tad man buutu jaapaarskaita EUR (un nevar zinaat vai cena necelsies) + jaasedz paarskaitiijuma izdevumi). Kas nav tik leeti. Man nupat Lietuvas koleegjim, darot visu "by the books" (bet ne akcijas ietvaros) Platiina izmaksas sasniedza EUR 150... C'est La Vie.

U

Kristine Lielause wrote:

Vai maksāt var tikai dolāros vai arī eiro? Un ko darīt, ja man nav dolāru konts, bet ir eiro?
Collapse


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Kā ar kredītkarti? Nov 29, 2005

Bet kā ir tad, ja man ir virtuālā eiro kredītkarte norēķiniem internetā? Ar to taču var norēķināties, nevis pārskaitīt naudu no konta? Un tad laikam ir citas bankas nodevas?

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
???? Dec 8, 2005

Bet viņi taču pie tām 100 naudiņām pierēķina 18% PVN!

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Nezinu... Dec 9, 2005

Kaut kas tur mainiijaas ar to VAT peedeejaa laikaa, bet kaa tur praksee ir, var paarbaudiit, aizejot uz attieciigo veidlapu un aizpildot visu, beigaas maksaajuma kopsumma izleks. Shis process (liidz pat beigaam) nav saistosh, Juus varat izdrukaat invoisu un pat tuudalj pat (vai peec dazjaam dienaam) sho proceduuru atkaartot, veeraa tiks njemts tikai invoiss, kuru Juus buusiet apmaksaajusi.

PS. Iipasha uzmaniiba jaapieveersh:

2) Jaanosuuta pa faksu infa, ka esat samaksaa
... See more
Kaut kas tur mainiijaas ar to VAT peedeejaa laikaa, bet kaa tur praksee ir, var paarbaudiit, aizejot uz attieciigo veidlapu un aizpildot visu, beigaas maksaajuma kopsumma izleks. Shis process (liidz pat beigaam) nav saistosh, Juus varat izdrukaat invoisu un pat tuudalj pat (vai peec dazjaam dienaam) sho proceduuru atkaartot, veeraa tiks njemts tikai invoiss, kuru Juus buusiet apmaksaajusi.

PS. Iipasha uzmaniiba jaapieveersh:

2) Jaanosuuta pa faksu infa, ka esat samaksaajusi (faksa numurs mineets invoisa otrajaa lapaa). Domaaju, ka tas saistiits ar vinju atpalikusho banku tehnolohjiju, arii man tepat Riigaa naacaas braukt uz Baltkomu un pieraadiit, ka esmu samaksaajis (a vinji izvelk savas bankas izdrukas uz adatu printera, katrs maksaajums savaa rindinjaa, summa jauki redzama, a no kaa- vairs nee, naakoshajaa rindinjaa jau ir cits maksaajums)

2) Kaleit taa akcija speekaa, kursh sedz paarskaitiijuma izmaksas, jaaiekjeksee "their's" (jo nedomaaju, ka Henrijs buutu panaacis vienoshanos ar visaam pasaules bankaam, ka shiis vinja akcijas ietvaros nenjems nekaadu komisiju), es to saprotu taa, ka shiis akcijas ietvaros paarskaitiijuma izdevumus sedz ProZ.

Uldis


Kristine Lielause wrote:

Bet viņi taču pie tām 100 naudiņām pierēķina 18% PVN!
Collapse


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
PVN Dec 9, 2005

Uldis Liepkalns wrote:

Kaut kas tur mainiijaas ar to VAT peedeejaa laikaa, bet kaa tur praksee ir, var paarbaudiit, aizejot uz attieciigo veidlapu un aizpildot visu, beigaas maksaajuma kopsumma izleks. Shis process (liidz pat beigaam) nav saistosh, Juus varat izdrukaat invoisu un pat tuudalj pat (vai peec dazjaam dienaam) sho proceduuru atkaartot, veeraa tiks njemts tikai invoiss, kuru Juus buusiet apmaksaajusi.


Tieši to es arī darīju, un tā arī uzzināju par PVN.


 
Balttext
Balttext  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
English to Latvian
+ ...
PVN Dec 10, 2005

Jaa, mani ari izbrinija pieskaititais 18% PVN, kaut kaa neatceros, ka perkot arvalstiis produktu vinjiem butu tiesibas iekaseet Latvijas PVN. Varbut Uldis kaa moderators var noskaidrot?

Arii Uldis


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Iisumaa, ja esat PVN maksaataajs, PVN NAV jaamaksaa Dec 10, 2005

bet ja neesat, tad ir...

http://www.proz.com/?sp=info/prem&viewPage=faq#proz_vat

Uldis

Balttext wrote:

Jaa, mani ari izbrinija pieskaititais 18% PVN, kaut kaa neatceros, ka perkot arvalstiis produktu vinjiem butu tiesibas iekaseet Latvijas PVN. Varbut Uldis kaa moderators var noskaidrot?

Arii Uldis


 
Freimanis
Freimanis  Identity Verified
Local time: 22:30
English to Latvian
+ ...
PVN Dec 10, 2005

Biju diezgan izbrīnīts par PVN - pie tam - ar Latvijas likmi 18%.
Kāpēc tieši tāda likme un uz kāda pamata. Būtībā tas ir eksporta pakalpojums, par ko Latvijas exportuzņēmums nu nekādi nemaksā. Par privātpersonām nezinu, bet arī šaubīgs variants. Un kas ir Proz, lai uzņemtos regulēt PVN likmi pēc Latvijas standartiem.

Kopējā summa NAV 120 USD bet gan 141 USD. Pašreiz tas izskatās pēc lēta marketinga trika bez jebkāda ticama pamatojuma. To, Uldi, v
... See more
Biju diezgan izbrīnīts par PVN - pie tam - ar Latvijas likmi 18%.
Kāpēc tieši tāda likme un uz kāda pamata. Būtībā tas ir eksporta pakalpojums, par ko Latvijas exportuzņēmums nu nekādi nemaksā. Par privātpersonām nezinu, bet arī šaubīgs variants. Un kas ir Proz, lai uzņemtos regulēt PVN likmi pēc Latvijas standartiem.

Kopējā summa NAV 120 USD bet gan 141 USD. Pašreiz tas izskatās pēc lēta marketinga trika bez jebkāda ticama pamatojuma. To, Uldi, vajadzētu precizēt, jo lēti triki bojā reputāciju.
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 22:30
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Re ku likums Dec 10, 2005

http://www.proz.com/post/74528#74528

Uldis

[Edited at 2005-12-10 20:18]


 
Pages in topic:   [1 2] >


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


ProZ Platīna biedru kampaņa ir sākusies






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »